blank

Sağlık -1-

Restoratif ve Refah web siteleri için yön denetimli yapıya, duyarlı formata ve benzersiz göze çarpan özelliklere sahiptir.

Kolay ve Geniş Konu Seçimleri – MedicalPress konusu, web sitenizdeki şeyleri tasarlamanıza ve değiştirmenize olanak tanıyacak geniş kapsamlı bir konu seçenekleri grubuna sahiptir.

Duyarlı Plan – MedicalPress konusu twitter bootstrap’ta çalıştı, Bu yüzden tamamen duyarlı bir biçime sahip. Bu konuyu kullanarak siteniz, tıpkı tabletlerde ve parlak telefonlarda olduğu gibi muazzam ekranlarda harika görünecek.

WooCommerce Good – MedicalPress konusu, web sitenize etkili bir şekilde web tabanlı bir işletme mağazası eklemenizi sağlayan WooCommerce modülü ile mükemmeldir.

WPML modülü ile yorumlama hazırlanmış ve güzeldir. Böylece sitenizi farklı dillerde üretebilirsiniz.

Visual Writer Benzerliği – MedicalPress konusu Visual Arranger modülü ile mükemmeldir ve bu modül konu paketinin içine ücretsiz olarak dahil edilmiştir.

Demo sayfalarının hiçbirinin görsel yazar kullanılarak monte edilmediğini dikkate almak önemlidir, bunun yerine kendi özel sayfalarınızı üretmek için kullanabileceğiniz ek bir ofisdir.