blank

TIK TOK HIZMETLERI

img
Tiktok Hizmetleri

Sunmuş olunan TikTok takipçi satın alma hizmetleri ile birbirinden değişik TikTok kullanıcısını içeren paketlere sahip olup, hem TikTok takipçisi kazanılır hem de popüler olmak daha mümkün hale gelir. Takipçi sayısının çoğalması ile beraber de videoların izlenme oranı artıp, sosyal medya üzerinde kısa zamanda popüler olunacaktır. TikTok takipçi satın alıp, otomatik olarak etkileşimin artmasını ve hayran kitlesinin artmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar takipçi aldıklarında takipçi satın alındığı hiçbir şekilde diğer kullanıcılar bunu anlamaz. Her bir kişi tarafından önem verilen takipçi sayısı ne kadar fazla ise hesabın hayran kitlesinde de o kadar artış yaşanır.

83
%
Organik Trafik - Artış
52
%
Hemen Çıkma Oranı - Azaltma
38
%
Ortalama Ziyaret Süresi - Artış
27
%
Oturum Başına Sayfa Sayısı - Arttır
TIK TOK HIZMETLERI-1
TIK TOK HIZMETLERI-1
  • TikTok İzlenme
  • Max 1M
  • Anlık
  • Min : 100

0.40TL

Satın AL
dots
TIK TOK HIZMETLERI-2
TIK TOK HIZMETLERI-2
  • Tik Tok İzlenme
  • Max 1M
  • Min : 5

1.40TL

Satın AL

Sık Sorulan Sorular

Instagram Beğeni Hizmetini Neden Almalıyım?
Instagram Beğeni Hizmetini Neden Almalıyım?
Instagram beğeni hizmeti, gönderilerinize olan ilgiyi arttırmakla kalmıyor, diğer Instagram kullanıcılarının hesabınıza ve gönderilerinize olan güvenini arttırmayı sağlıyor.
İşletme Hesabıma Katkısı Ne Olur?
İşletme Hesabıma Katkısı Ne Olur?
İşletme hesabınızın gönderilerine yapılan takipler, beğeniler ve yorumlar hesabınızın üst sıralara çıkmasını ve keşfet kısmında görünmesini sağlayacaktır. Bu da hesabınıza olan ilgi ve güveni arttıran bir durumdur.
Instagram’da Beğeni Nasıl Arttırılır?
Instagram’da Beğeni Nasıl Arttırılır?
Instagram’da gönderilerinizin beğeni sayılarını arttırmak için doğal yöntemler de deneyebilirsiniz ancak bu çok zorlu ve uzun bir süreç olacaktır. Özellikle bir işletme profiline sahipseniz, doğal yöntemler ile beğeni sayınızın artmasını beklemek tamamen uzun ve yorucu bir işlem olacaktır